سوالات متدوال

/سوالات متدوال
سوالات متدوال 2018-07-23T11:32:04+00:00
چرا از بومزی خرید کنیم؟ 2019-01-23T16:41:23+00:00

 بازی کردن برای کودکان بسیار حیاتی است و جزئی از کودکی آن‌ها را تشکیل می‌دهد. از طرفی کودکی دورانی است که والدین سعی می‌کنند اکثر نیازهای کودکشان را برآورده کنند. بنابراین پرداخت هزینه برای خرید اسباب‌بازی غیر قابل ‌انکار است. همچنین ازآنجاکه بخش مهمی از آینده کودکان و علایق و سلایق آن‌ها ریشه در کودکی دارد، بنابراین انتخاب نوع بازی و اسباب‌بازی حائز اهمیت است وکسی نمی‌تواند نقش آن را در شکل دادن شخصیت کودک نادیده بگیرد.

گاه کودکان به اسباب‌بازی‌هایشان و در حقيقت به هر شيئي که با آن سروکار دارند، اهميت می‌دهند و این تجارب دوران کودکی به نگرش‌ها، ارزش‌ها و اعتقادات در حال شکل‌گیری آن‌ها  کمک می‌کند. کارشناسان حوزه کودک اذعان دارند که اسباب‌بازی خطوط شکل‌گیری (نگرش‌ها، ارزش‌ها و اعتقادات) را تعيين نمی‌کنند اما امر شکل‌گیری را ممکن می‌سازند. بااین‌همه بزرگسالان تلاش‌های آگاهانه‌ای براي تحت تأثير قرار دادن پرورش کودکان خود صورت می‌دهند. اين امر هم در مورد والدين و هم معلمان صدق می‌کند و انتخاب‌های آن‌ها، نوع و حفظ اسباب‌بازی‌ها و نيز تجارب کودکان تحت مراقبتشان را تحت تأثير قرار می‌دهد.

با توجه به تأثیرگذاری مقوله‌های فرهنگی در رشد شخصیت کودکان، گروه بومزی با در نظر گرفتن الگوهای بوردسازی در سراسر جهان و تلفیق آن با اصول فرهنگی ایران بیزی بورد را ساخته است. از این‌رو هیچ آسیب یا ضرر فرهنگی در این بازی‌ها وجود نخواهند داشت. هم چنین بیزی بورد به تولید گونه‌های مختلفی از اسباب‌بازی‌ پرداخته است که زمینه را برای افزایش (عمدتاً) سطوح رشد شناختی، تعاملی و هیجانی کودکان فراهم می‌کند.

گروه بومزی با تولید محصولات خود روندی متفاوت را آغاز کرده است. این مجموعه پس ازیک  سال مطالعه و فعاليت در حوزه توليد اسباب‌بازی‌هاي فكري محصولاتي نظير   گنجه ، حبه و بازیخونه را وارد بازار كرده است. نکته بسیار مهم و قابل‌توجهی که در اسباب‌بازی‌های چوبی گروه بومزی دیده می‌شود سازگاری آن‌ها با محیط‌زیست است

حبه ها چه مهارتهایی رو در کودک پرورش میدهند؟ 2019-01-23T16:39:52+00:00

۱. حبه های بومزی مهارت های حرکتی ظریف رو تقویت میکنند. (دست ورزی)
یعنی باعث تقویت ماهیچه های ظریف دست خصوصا سه انگشت نوشتاری در کودک میشوند، و این یعنی توانایی خوب مداد دست گرفتن و درنتیجه خوب نوشتن کودک ما در آینده
۲. با حبه میتوانیم از رشد هماهنگی بین چشم و دست های کوچک کودکمان هنگام کلنجار رفتن با بازی های مختلف و افزایش دقت و توجه آنها، کیف کنیم.
۳. بازی های حبه میتوانند توانمندی کودکان را در مهارت های روزمره ی زندگی افزایش دهند. کودک با باز و بسته کردن بند کفش و یا قفل در و … میتواند توانمندی در زمینه ی مهارت های لازم زندگی پیدا کند.
۴. حبه همچنین میتواند باعث بروز و افزایش خلاقیت اندیشمندان کوچکمان شود. برای مثال در ژئو برد کودک میتواند شکل های خلاقانه با استفاده از کش ها درست کند و یا روی تخته سیاه تراوشات ذهن خلاقش را پیاده کند. هر نوع استفاده ی جدید از بازی های حبه میتواند خلاقیت این دانشمندان را افزایش دهد.
۵. با بازی های حبه، از جمله ماز، بند کفش و … کودکان شیرینمان میتوانند مهارت حل مسئله را در خود پرورش دهند. و از این حس کاوشگرانه لذت ببرند.
۶. رنگ های متنوع و جذاب در حبه باعث تقویت حس بینایی دلبرکانمان میشود.

 

نحوه ی خرید کالاها به چه صورت است؟ 2019-04-22T17:26:20+00:00

خرید اسباب بازی ها به دو صورت حضوری وغیر حضوری ممکن است:
خرید غیر حضوری: از طریق پبام به آیدی تلگرام  یا دایرکت اینستا
و برای خرید حضوری میتوانید به فروشگاه های ماتیلوس(پالادیوم)، شهرکتاب فرشته و  بوک باکس لواسان مراجعه کنید.